Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır makinesi evlerimizin vazgeçilmezi haline gelmiş teknolojik bir alettir. Çamaşır makinesinin önemli olduğu gibi herhangi bir arıza durumunda size teknik servis hizmeti verecek olan firmayı iyi seçmekte bir o kadar önemlidir. Çamaşır makinesi tamiri ve teknik servisi alanında uzman ekibimiz ile sizlerin her daim yanınızdayız. Ordu Merkez Teknik Servis olarak sizlere en üst düzey hizmet vermekten mutluluk duyuyor ve bu hizmetlerimizi her geçen gün daha da artırıyoruz.
“Beyaz Eşya

, Kombi, Klima” konseptimiz ile siz değerli müşterilerimizin klima, kombi ve beyaz eşya ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir firma olarak kurumsal ve sorunsuz sistem ile klima, kombi, beyaz eşya sektöründe en verimli düzeyde hizmet vermekten ödün duyuyoruz.

Servisin vermiş olduğu beyaz eşya tamir servisi görevleri arasında yer alan çamaşır makinesi servisi hizmeti, her marka makinenizin uygulama bakım bölümü değişimlerini yapmaktadır.

Beko ve Arçelik gibi çok sayıda çamaşır makinesi markalarınızda meydana gelmiş olan her türlü arızanın giderilmesi için Ordu Merkez Teknik Servis beyaz eşya servisi 0452 800 85 52 numarasına ulaşabilirsiniz. Diğer beyaz eşya servisi görevleri gibi çamaşır makinesi servisi hizmetini firmadan garanti kapsamı içerisinde alabiliyorsunuz.

Şirket çamaşır makinesi servisi hizmetini hem uygun fiyatlarla, hem de uygun taksit seçenekleri ile müşterilerinin hizmetine sunuyor. alıcı memnuniyetine son derece değer veren ve kaliteden ödün vermeyen firma, sizlere en düzgün hizmeti sunuyor.

Çamaşır makinenizin bozukluk çıkarması durumunda firmaya haftanın 7 günü 24 saati ulaşmanız mümkündür. Saatin kaç olduğu önemli olmaksızın sizler için 7/24 servis sunan şirketler bulunmaktadır.

Hızlı ve Sorunsuz Teknik Servis

Hızlı ve Sorunsuz Teknik Servis

Hızlı ve sorunsuz teknik servis hizmeti sunan Ordu Merkez Teknik Servis firması olarak sizlere en üst düzey servis, bakım ve onarım hizmetlerini sunuyoruz. Özellikle sıcak yaz günlerinde etkin bir şekilde kullanılan klimaları, evlerimizin vazgeçilmezi olan beyaz eşyalar ve soğuk günlerde evimizin ısınmasını sağlayan aynı zamanda da sıcak su ihtiyacımızı sağlayan kombilerinizde farklı sebeplerden dolayı problemler ortaya çıkabiliyor. Eşyalarınızda ortaya çıkan herhangi bir problem sonucunda bizimle irtibata geçmeniz sonucunda tarafımıza vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda gerekli ekipmanlar ile eşyanın aktif olarak kullanıldığı yere gelerek yerinde yaptığımız gözlem ve testler sonucunda yerinde onarım hizmeti sağlanabiliyorsa yerinde onarım yaparak eğer yerinde onarım mümkün değilse klimanızı kendi yerimize götürerek en kısa sürede onarım hizmetini sağladıktan sonra tarafınıza teslim ediyoruz.

Teknik Servis

Ordu Merkez Teknik Servis olarak tüm markalara tamir, bakım, onarım, servis, yıllık temizlik bakımı ve arızalı olan parçaların değiştirilmesi montaj edilmesinde 1 yıl yedek parça garantisi vermekteyiz. Esen Teknik Servis olarak beyaz eşya, klima ve kombi alanında uzman ekibimizle teknik servis vermeye her zaman hazırız. “Kombi, Klima, Beyaz Eşya” konseptimiz ile siz değerli müşterilerimizin klima, kombi ve beyaz eşya ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir firma olarak kurumsal ve sorunsuz sistem ile klima, kombi, beyaz eşya sektöründe en verimli düzeyde hizmet vermekten ödün duyuyoruz.