Beyaz Eşya Ev Aletleri Kombi ve Klima Ürünlerinizin Teknik Servis Desteğini Sağlamaktayız. Beyaz Eşya kullanıcılarının sıklıkla sorun yaşadığı arıza ve periyodik bakımları ve arıza meydana geldiğinde bakımları da sık sık yapılmaktadır. Ordu Buzdolabı servisi, Buzdolabı tamircisi olarak bozulan, arıza yapan buzdolabı cihazınız 1 Yıl servis garantisi altındadır.

Teknik Serviste Son Nokta

Aynı parçanın tekrar bozulması durumunda ücret talep etmiyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için elimizden gelen her türlü garantiyi vermekteyiz. Gittiğimiz bir çok işlerde müşteri şikayetlerinden en belirgin olanı tamirci yaptığı işe garanti vermemesi..! Değiştirdiği parçanın arkasında durmaması, Müşteriye gereken ehemmiyeti göstermemesi, telefona çıkmaması gibi sorunlar başta yer almaktadır. Bizde bu mağduriyetlerin yaşanmaması için müşteri haklarını tam olarak korumaktayız. Müşteri ödediği paranın tam olarak karşılığını hatta fazlasını vermekteyiz. Ayrıca elimizden geldiği kadar arıza yapan buzdolabını yerinde tamir ve bakımını yapmaktayız.

Önemli Not : Nofrost buzdolabı bazen elektrik kesintisinden dolayı defrost işlemini tamamlayamaz ve rezistanslar buzu erimesi için gereken zamanın oluşmaması durumunda  buzu eritme işlemi gerçekleşmez..! Bunun sonucunda buzdolabı üstü soğutuyor altı soğutmuyor gibi arızalar meydana gelebilir..! Bu problemin üstesinden gelmek için buzdolabı fişi çekilir ve her 2 kapı açık bırakılır. En az 24 saat Buzdolabı kapıları açık bekletilmelidir..! Aksi taktirde buz erimeden fiş takılır ise yine aynı sorun ile karşılaşırız. Yada yazın bazen içeceklerimiz çabuk soğuması için difriz’e koyarız..! Eğer şişe cam ise patlaması büyük bir ihtimaldir. Bunun sonucunda difriz’e dökülen sıvı evoparatörü tıkar ve yine aynı hata ile karşılaşırız.Bunun üstesinden gelmek için ise yukarıdaki yazıda yazdığımız gibi buzdolabı fişini çekip en az 24 saat beklemek gerekecektir.