Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır makinesi evlerimizin vazgeçilmezi haline gelmiş teknolojik bir alettir. Çamaşır makinesinin önemli olduğu gibi herhangi bir arıza durumunda size teknik servis hizmeti verecek olan firmayı iyi seçmekte bir o kadar önemlidir. Çamaşır makinesi tamiri ve teknik servisi alanında uzman ekibimiz ile sizlerin her daim yanınızdayız. Ordu Merkez Teknik Servis olarak sizlere en üst düzey hizmet vermekten mutluluk duyuyor ve bu hizmetlerimizi her geçen gün daha da artırıyoruz.
“Beyaz Eşya

, Kombi, Klima” konseptimiz ile siz değerli müşterilerimizin klima, kombi ve beyaz eşya ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir firma olarak kurumsal ve sorunsuz sistem ile klima, kombi, beyaz eşya sektöründe en verimli düzeyde hizmet vermekten ödün duyuyoruz.

Servisin vermiş olduğu beyaz eşya tamir servisi görevleri arasında yer alan çamaşır makinesi servisi hizmeti, her marka makinenizin uygulama bakım bölümü değişimlerini yapmaktadır.

Beko ve Arçelik gibi çok sayıda çamaşır makinesi markalarınızda meydana gelmiş olan her türlü arızanın giderilmesi için Ordu Merkez Teknik Servis beyaz eşya servisi 0452 800 85 52 numarasına ulaşabilirsiniz. Diğer beyaz eşya servisi görevleri gibi çamaşır makinesi servisi hizmetini firmadan garanti kapsamı içerisinde alabiliyorsunuz.

Şirket çamaşır makinesi servisi hizmetini hem uygun fiyatlarla, hem de uygun taksit seçenekleri ile müşterilerinin hizmetine sunuyor. alıcı memnuniyetine son derece değer veren ve kaliteden ödün vermeyen firma, sizlere en düzgün hizmeti sunuyor.

Çamaşır makinenizin bozukluk çıkarması durumunda firmaya haftanın 7 günü 24 saati ulaşmanız mümkündür. Saatin kaç olduğu önemli olmaksızın sizler için 7/24 servis sunan şirketler bulunmaktadır.

Hızlı ve Sorunsuz Teknik Servis

Hızlı ve Sorunsuz Teknik Servis

Hızlı ve sorunsuz teknik servis hizmeti sunan Ordu Merkez Teknik Servis firması olarak sizlere en üst düzey servis, bakım ve onarım hizmetlerini sunuyoruz. Özellikle sıcak yaz günlerinde etkin bir şekilde kullanılan klimaları, evlerimizin vazgeçilmezi olan beyaz eşyalar ve soğuk günlerde evimizin ısınmasını sağlayan aynı zamanda da sıcak su ihtiyacımızı sağlayan kombilerinizde farklı sebeplerden dolayı problemler ortaya çıkabiliyor. Eşyalarınızda ortaya çıkan herhangi bir problem sonucunda bizimle irtibata geçmeniz sonucunda tarafımıza vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda gerekli ekipmanlar ile eşyanın aktif olarak kullanıldığı yere gelerek yerinde yaptığımız gözlem ve testler sonucunda yerinde onarım hizmeti sağlanabiliyorsa yerinde onarım yaparak eğer yerinde onarım mümkün değilse klimanızı kendi yerimize götürerek en kısa sürede onarım hizmetini sağladıktan sonra tarafınıza teslim ediyoruz.

Teknik Servis

Ordu Merkez Teknik Servis olarak tüm markalara tamir, bakım, onarım, servis, yıllık temizlik bakımı ve arızalı olan parçaların değiştirilmesi montaj edilmesinde 1 yıl yedek parça garantisi vermekteyiz. Esen Teknik Servis olarak beyaz eşya, klima ve kombi alanında uzman ekibimizle teknik servis vermeye her zaman hazırız. “Kombi, Klima, Beyaz Eşya” konseptimiz ile siz değerli müşterilerimizin klima, kombi ve beyaz eşya ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir firma olarak kurumsal ve sorunsuz sistem ile klima, kombi, beyaz eşya sektöründe en verimli düzeyde hizmet vermekten ödün duyuyoruz.

Kombi alırken bunlara dikkat!

Bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olmak üzere üç çeşit kombi var. Peki evinize uygun kombiyi nasıl seçeceksiniz? Kombi alırken nelere dikkat etmelisiniz?


Hangi eve hangi kombi?

Kombi seçiminde üç önemli kriter bulunuyor. Evin metrekaresi, bulunduğu yön ve bulunduğu kat. Ama evi kombinin değil radyatörlerin ısıttığı gerçeği göz önünde bulundurulmalı. Onun için düzgün radyatörler seçilmeli ki, kombiden alınan ısıl değerle radyatör ısıtılabilsin. 80-90 metrekare alana 17 bin kilokalorilik kombiler, 90-150 metrekarelik alana 20 bin kilokalorilik kombiler, 150 metrekare ve üzeri yerler için ise 24 bin– 6 bin kilokalori arası kombiler uygun görülüyor.

Yalıtımın iyi olup olmadığı da kombi seçiminde önemli. Öncelikle alacağınız kombinin yeterli teknik servis hizmeti ve yedek parçaların bulunabilir olmasına dikkat edin. Kombinin sessiz çalışması da önemli bir nokta. Kombi kullanan tanıdıklarınızın şikayet ve övgülerine dikkat edin. Firmaların cihazları için verdikleri garanti ve sigortalarını inceleyin. TSE, CE ve ISO 9002 sertifikasının olmasını önemseyin. Kombinin dışına değil, dış kapağı açtırıp içine bakın. Yakıtta en cimri olanı seçin. Cihazın tipine ve ısıl kapasitesine mutlaka dairenizi inceleterek karar verin. Tam bir mühendislik çalışması yaptırmadan (ısı hesabı, baca analizi gibi) cihazınızı almayın. Mutlaka yetkili bayiye monte ettirin.

Kombi sözlüğü

Bacalı kombi: Bacalı kombiler; yanma esnasında gerekli oksijeni ortamdan alırlar ve yanma sonunda oluşan atık gazları, uygun bir baca vasıtasıyla dışarıya atarlar. Burada bacaların standartlara uygun olarak yapılması ve sızdırmaz olması çok önemlidir.

Hermetik kombi: Hermetik kombilerde yanma için gerekli olan hava bir fan kiti ile dış atmosferden alınıp yanma sonucunda oluşan atık gaz aynı sistemle atmosfere atılmaktadır. Yanma sırasında ortam havası kullanılmadığından ortamı havalandırmaya gerek yoktur.

Yoğuşmalı kombi: Turbo eşanjör sistemi ile atıkgaz sıcaklığı düşürülerek yanma sonucu oluşan su buharının enerjisi sisteme geri kazandırılır. Normal kombilerden alınan verim yüzde 80-90 arası iken, yoğuşmalı kombilerde yüzde 105 ile 109 arasıdır. ~

Bunları atlamayın!

Kullandığınız kadar yakar

, yaktığınız kadar ödersiniz. Sıcak su için ayrı bir ekipmana ihtiyaç yoktur. Sessiz çalışır, az yer kaplar ve kolay taşınırlar. Kombide alev sönmesine, gaz kaçaklarına, aşırı sıcaklık ve soğukluğa, baca tepmesine ve baca çekmemesine karşı TSE’nin koymuş olduğu her türlü önlem ve tertibat alınmıştır. Kombiler otomatik kumanda panelinden gündüz ve gece sıcaklıkları ayarlanarak 24 saat sürekli açık tutulabilir. Kombiyi kısa sürelerde açıp kapatmak ve bu işlemi defalarca tekrarlamak; hem daha fazla yakıt tüketimine, hem de cihazın ömrünün azalmasına neden olabilir. Bunun yerine kombiyi; kısık ayarda sürekli çalıştırmak, daha az yakıt tüketimi sağlayacaktır.